ثبت شرکت

مجموعه مدیران ثبت با سالها تجربه در ثبت انواع شرکت یکی از مورد اعتمادترین مؤسسات ثبت حقوقی در کشور است. هچنین مدیران ثبت، خدمات ثبت برند و اخذ گواهینامه ایزو را نیز انجام می‌دهد.

انواع ثبت شرکت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود به معنای شرکتی است که بین دو یا تعداد بیشتری از افراد برای رسیدن به سود و در جهت تجاری آغاز به کار می کند،د ر این شرکت نیازی نیست که سرمایه‌گذاران برای پرداخت مقروضات شرکت از سرمایه شخصی خود استفاده کنند و ملزم به اینکار نیستند.                            

به منظور ارزشمند بودن وقت و هدف شما مدیران ثبت در خدمت شماست تا انجام امور را سرعت بخشد.

ثبت شرکت سهامی خاص

شرکتی است بازرگانی (ولو اینکه موضوع عملیات آن،‌ امور بازرگانی نباشد) که تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین، تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.

ثبت شرکت غیر تجاری (مؤسسه)

مؤسسات نوعی از تشکل هستند که فعالیت آن ها در بخش تجاری نیست و بیشتر در امور ادبی، علمی و فرهنگی فعالیت می‌کنند. وجود این دست از تشکلات برای رشد فرهنگی اجتماعی مردم  بسیار ارزشمند است.

ثبت شرکت تضامنی

شرکت تضامنی نوعی از شرکت است که افراد برای کسب سود و فعالیت در عرصه تجاری پا به میدان می گذارند، این شرکت با نام مختص به خود شروع به کار می کند اما نباید نام آن تکراری باشد.

ثبت شرکت تعاونی

شرکت تعاونی نوعی از مشارکت را به وجود آورده که بین افراد هم صنف شکل می‌گیرد و افراد برای دست یابی به هدفی واحد در کنار یکدیگر جمع می‌شوند، در شرکت تعاونی هر شخص سرمایه‌گذار بدون در نظر گرفتن سهمش یک رأی دارد.

ثبت شرکت سهامی عام

سهام این نوع شرکت قابل خرید و فروش در بورس اوراق بهادار است، و تمامی سرمایه اولیه شرکت از طریق سرمایه‌گذاران تأمین می‌شود.

 

برای ثبت شرکت از کجا آغاز کنیم؟

  • ابتدا با کارشناسان ما تماس و مشورت بگیرید.

  • مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تهیه و در اختیار مدیران ثبت قرار دهی��.

  • در کمترین بازه زمانی منتظر انجام امور ثبت شرکت باشید.

هزینه ثبت شرکت

با توجه به نوع شرکتی که قصد به ثبت رساندن آن را دارید زمان و هزینه انجام کار متغیر است، اما تمامی هزینه‌ها توسط سازمان مشخص شده است و مبلغی افزاینده بر آن از شما دریافت نمی‌گردد.

مدیران ثبت آماده ارائه خدمات ثبتی است.

با ما تماس بگیرید.